Nieuws

Cheque ontvangen kerstdonatie Vrouwen Centraal Someren

Cheque ontvangen kerstdonatie Vrouwen Centraal Someren

Op 15 december waren we uitgenodigd om te vertellen over onze stichting tijdens de kerstlunch van Vrouwen Centraal Someren.

Deze vereniging met een mooie club vrouwen ontmoeten elkaar door het jaar heen tijdens een breed scala aan activiteiten. Op vrijdag 5 januari waren we weer uitgenodigd om een cheque op te komen halen tijdens nieuwjaarsborrel. Deze fantastische club dames verraste ons met een bedrag van €458,80 voor onze stichting. Ontzettend dankbaar zijn we hiervoor, dit bedrag gaat weer mooi besteed worden aan de kankerpatiënten die het zo hard nodig hebben. 

Wilt u meer weten over Vrouwen Centraal Someren en wat ze allemaal doen door het jaar heen,  kijk dan op www.vrouwencentraal.nl

 

Informatie

Wij willen graag een verschil maken voor kankerpatiënten. Graag zouden wij een lach op het gezicht van de patiënt toveren, uit eigen ervaring weten we dat het de kleine dingen zijn die het doen.

Komende evenementen

Er zijn geen komende evenementen