Nieuws

Uitreiking Cheque Spel zonder grenzen Asten

Uitreiking Cheque Spel zonder grenzen Asten

Op zondag 26 juni hebben we een geweldig bedrag mogen ontvangen!

2 jaar geleden kwam Deef Kluijt, de voorzitter van Spel zonder grenzen Asten naar ons toe met de vraag of we het leuk vinden dat onze stichting dat jaar het goede doel wilde zijn. Nou wat denk je zelf? Dat zou helemaal super zijn. 

We hebben 2 jaar moeten wachten door Corona maar het was het wachten meer dan waard! Elk jaar zet Spel zonder grenzen een fantastisch evenement neer en doneren ze een deel van de omzet aan een goed doel. En dit jaar was onze stichting de gelukkige. We hadden geen idee wat we konden verwachten, maar de cheque die we kregen was gigantisch. 

€2000,-  Niet normaal hoe blij we hiermee zijn en wat voor mooie dingen we hiermee kunnen gaan doen voor kankerpatiënten.

Organisatie van Spel zonder Grenzen nogmaals super bedankt, jullie zijn toppers!

Informatie

Wij willen graag een verschil maken voor kankerpatiënten. Graag zouden wij een lach op het gezicht van de patiënt toveren, uit eigen ervaring weten we dat het de kleine dingen zijn die het doen.

Komende evenementen

Er zijn geen komende evenementen